Staňte sa novým členom Spolku svätého Vojtecha a získajte knihu Obeť spovedného tajomstva ako darček. Spolok svätého Vojtecha je najväčšie a najstaršie združenie katolíkov na Slovensku, jeho členovia majú stálu zľavu 15 percent na všetky knihy z produkcie vydavateľstva SSVobchodnej sieti SSV a na eVojtech.sk.

Vyplňte a odošlite členskú
 
, následne vám údaje potrebné na úhradu členského poplatku. Všetci členovia získavajú tieto členské publikácie na rok 2019:
  • Pútnik svätovojtešský;
  • román o sv. Hildegarde z Bingenu Živé svetlo;
  • DVD s filmom Ako Pán Boh dá;
  • vreckový kalendárik 2019.

Obeť spovedného tajomstva

Joseph Spillmann SJ

Člen SSV: 0 €
Obj. čislo: 9997
Na sklade
Počet strán:
200 s.
Väzba:
brožovaná
Rozmer:
150 x 220 mm
Viac info

Keď kňaz František Montmouline káže o povinnosti kňaza za žiadnych okolností neprezradiť spovedné tajomstvo, ani netuší, že svoje slová bude mať možnosť dokázať, keď sa počas spovede dozvie o hroznom zločine. Vernosť záväzku spovednej mlčanlivosti obráti jeho život naruby a zasiahne aj jeho najbližších. No vernosť Božím záväzkom sa vždy vyplatí, aj keď určitý čas treba znášať trpké utrpenie, z ktorého akoby nebolo východiska. Ale Boh vie o všetkom a záleží mu aj na zločincovi, ktorý pohnutý svedectvom svätého kňaza priznáva svoju vinu a s celou úprimnosťou svojej bytosti sa rozhodne prebrať zodpovednosť za svoj hriech a znášať jeho dôsledky.